Oferta Fizjoterapii Kobiet

Zajmuję się diagnostyką funkcjonalną oraz fizjoterapią kobiet w przypadku:

 

Okresu okołoporodowego (fizjoterapia w ciąży, przygotowanie do porodu, fizjoterapia w połogu, fizjoterapia w laktacji, powrót do aktywności fizycznej po ciąży, rozstęp/rozejście mięśni prostych brzucha, fizjoterapia po cięciu cesarskim)

 

Okresu okołooperacyjnego (fizjoterapia przed i po operacjach i zabiegach ginekologicznych, proktologicznych, uroginekologicznych, z zakresu ginekologii onkologicznej, w tym kompleksowa fizjoterapia blizn pooperacyjnych)

 

Problemów urologicznych i uroginekologicznych (nietrzymanie moczu- różne typy, zaburzenia statyki narządów miednicy mniejszej- obniżenia narządów, pęcherz nadaktywny, nawracające zakażenia układu moczowego, zespół bolesnego pęcherza moczowego, zaburzenia oddawania moczu, moczenie nocne/dzienne u nastolatek i dorosłych kobiet)

 

Problemów proktologicznych (zaparcia, nietrzymanie gazów i stolca, szczelina odbytu, zespoły bólowe odbytu, ból kości guzicznej)

 

Problemów seksualnych (ból podczas współżycia- dyspareunia, pochwica, zaburzenia libido i satysfakcji seksualnej, przygotowanie do współżycia np. po porodzie, po operacji ginekologicznej, strach przed inicjacją seksualną)

 

Problemów ginekologicznych (chroniczne stany zapalne, przewlekły ból miednicy mniejszej, endometrioza, zaburzenia miesiączkowania, w tym bolesne miesiączki, zespół przekrwienia biernego miednicy, wulwodynia/westibulodynia, dolegliwości okresu klimakterium/menopauzy i inne).

 

Trudności prokreacyjnych (naturalne wspieranie płodności, pomoc w regulacji cyklu miesiączkowego, niepłodność o różnym podłożu, przygotowanie do zabiegów operacyjnych w obszarze miednicy mniejszej, przygotowanie do in vitro)

 

 

Nie oferuję fizjoterapii mężczyzn ani dzieci.

 

Nastolatki zapraszam wraz z rodzicem (opiekunem prawnym).

 

Polecam kontakt telefoniczny przed wizytą w celu weryfikacji czy zajmuję się leczeniem konkretnego problemu. Jeżeli problem wykracza poza sferę moich działań odsyłam do lekarzy/położnych/fizjoterapeutów współpracujących ze mną.

 

Indywidualne Przygotowanie do Porodu

 

Szczególną usługę stanowi przygotowanie do porodu. Wiem, jak przebiegają porody szpitalne oraz porody domowe. Asystowałam przy wielu porodach, w tym z położenia miednicowego, VBAC-ach (porodach naturalnych po wcześniejszych cięciach cesarskich), porodach bliźniaczych etc. Z wielką radością pomogę Ci przygotować się na to wielkie wydarzenie, bez względu na to gdzie planujesz urodzić. Dla mnie poród był czymś niesamowitym, przeżyłam go na 100%. Chciałąbym, aby każda kobieta mogła mieć takie wspomnienia porodowe, jak ja. Jeżeli jesteś zainteresowana usługą indywidualnego przygotowania do porodu, zapraszam do kontaktu. Weź swój poród w swoje ręce!

 

 

ta strona używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem