Kontakt

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza kontaktowego i skontaktuj się w celu uzyskania informacji na temat naszych kursów.

Fizjo-Femina

Lokalizacja

Nasze kursy organizujemy w miejscowości Nielepice, w ekologicznej gminie Zabierzów, w województwie małopolskim, tuż pod Krakowem. Organizujemy tylko wydarzenia stacjonarne! 

Ośrodek szkoleniowy, znajdujący się w budynku OSP i Świetlicy Wiejskiej, obejmuje salę dydaktyczną wyposażoną w sprzęt multimedialny oraz fizjoterapeutyczny zapewniający wysoką jakość kształcenia. Bezpłatny parking zlokalizowany jest bezpośrednio przed salą szkoleniową. Na terenie ośrodka znajduję się także ogród, z którego kursanci mogą korzystać np. podczas przerw cateringowych (w ogrodzie w sezonie ciepłym można spożywać posiłki na łonie natury). Ciepłe posiłki dla naszych kursantów dowożone są na miejsce kursu. 

Dojazd z Krakowa bezpośrednim autobusem z pętli Bronowice Małe (linia 258- ok. 45 min., przystanek Nielepice pętla, ok. 3 min. spacerem), a także autobusem 238, także z Bronowic (ok. 45 min. jazdy, przystanek Rudawa-Młyn, ok. 10 min spacerem) oraz licznymi busami na trasie Kraków-Krzeszowice i Kraków-Brzoskwinia.