O mnie

Fizjoterapeutka uroginekologiczna

dr Magdalena Potoczek

Nazywam się Magdalena Potoczek. Od ponad 14 lat pracuję jako fizjoterapeutka uroginekologiczna zajmując się zdrowiem kobiet na każdym etapie ich życia. Cenne doświadczenia zawodowe zdobyłam pracując przez 10 lat, w interdyscyplinarnym zespole szpitalnym bloku operacyjno-porodowego oraz oddziałów ginekologii, położnictwa i patologii ciąży w NZOZ Szpitalu na Siemiradzkiego w Krakowie. W tym czasie koordynowałam także działalność najstarszej w Polsce szkoły rodzenia. Mam również wieloletnie doświadczenie dydaktyczne kształcąc na kierunku fizjoterapia w krakowskiej AWF, a także prowadząc autorskie kursy dla fizjoterapeutów i położnych. W 2020 r. zostałam mamą. Moja ciąża, w 100% naturalny, świadomy poród domowy oraz trudy połogu i laktacji dały mi znacznie więcej niż jakiekolwiek kursy czy wcześniejsze doświadczenia zawodowe. Teraz zdecydowanie lepiej rozumiem problemy i potrzeby kobiet w okresie okołoporodowym i mogę znacznie skuteczniej, niż do tej pory, pomagać im w tym niejednokrotnie trudnym czasie.

Wizyta

Do kogo skierowana?

Na wizyty zapraszam kobiety z szeroko pojętymi zaburzeniami w zakresie zdrowia intymnego, w tym z problemami natury ginekologicznej, urologicznej, położniczej, proktologicznej oraz seksualnej. Staram się dbać o zapewnienie intymnych warunków i zbudować jak najlepszą relację z pacjentką.

Zapraszam do zapoznania się z moim dotychczasowym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym. Stale poszerzam swoje horyzonty, gdyż w zawodzie medycznym nauka nigdy się nie kończy!

Wykształcenie

Moje wykształcenie

W tych miejscach zdobywałam wiedzę, z której korzystam, aż do dziś i którą poszerzam regularnie na szkoleniach i webinarach. 

2016 dr nauk o kulturze fizycznej

Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie

2009 mgr fizjoterapii

Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie

Klikadziesiąt kursów specjalistycznych

Z zakresu fizjoterapii ogólnej i specjalistycznej, ginekologii, uroginekologii, położnictwa, laktacji, proktologii, seksuologii, neonatologii oraz kursy z zakresu dietetyki i żywienia kobiet

Certyfikowana instruktorka

Fitness, Pilates i Nordic Walking

Doświadczenie zawodowe

Kilka słów o mnie